1/2 Franken
Auktion 153, Los 378
Schweiz-Eidgenossenschaft
1/2 Franken 1929 B. HMZ 2-1206 aa. In US Plastic-Holder PCGS MS66.
Schöne Patina. Stempelglanz
Schöne Patina. Stempelglanz