10 Cents
Auktion 153, Los 47
China, Kwang Su 1875-1908
10 Cents o.J. (1893-94). L&M 328 Sm Char. In US Plastic-Holder PCGS Genuine Cleaned XF-Detail.
Etwas berieben, sehr schön +
Etwas berieben, sehr schön +