2 Franken
Auktion 153, Los 381
Schweiz-Eidgenossenschaft
2 Franken 1944 B. HMZ 2-1202 hh. In US Plastic-Holder PCGS MS66.
Schöne Patina. Stempelglanz
Schöne Patina. Stempelglanz