3 Mark
Auktion 144, Los 2286
Preußen, Wilhelm II. 1888-1918
3 Mark 1910 A. Jaeger 103. In US Plastic-Holder PCGS MS65+.
Schöne Patina. Stempelglanz
Schöne Patina. Stempelglanz