Cu Kopeke
Auktion 144, Los 1314
Russland, Nikolaus I. 1825-1855
Cu Kopeke 1840 CM, Suzun. Bitkin 757. In US Plastic-Holder PCGS MS62BN.
Vorzüglich - Stempelglanz
Vorzüglich - Stempelglanz