50 Bani
Auktion 138, Los 443
Rumänien, Carol I. 1866-1914
50 Bani 1885 B. Schäffer/Stambuliu 36. In US Plastic-Holder NGC UNC DETAILS SURFACE HAIRLINES.
Schöne Patina. Feine Kratzer, fast Stempelglanz