1/6 Taler
Auktion 130, Los 855
Braunschweig-Wolfenbüttel, Karl Wilhelm Ferdinand 1780-1806
1/6 Taler 1801. Welter 2916. In US Plastic-Holder PCGS MS62.
Vorzüglich - Stempelglanz
Vorzüglich - Stempelglanz