Rubel
Auktion 123, Los 655
Russland, Nikolaus II. 1894-1917
Rubel 1896, St. Petersburg. K.M. 59.3. In US Plastic-Holder PCGS AU58.
Schöne Patina. Vorzüglich +
Schöne Patina. Vorzüglich +