2 Mark
Auktion 123, Los 1495
Sachsen, Friedrich August III. 1904-1918
2 Mark 1906 E. Jaeger 134. In US Plastic-Holder PCGS MS66.
Schöne Patina. Fast Stempelglanz / Stempelglanz