Auktion 123, Los 1069
Frankfurt, Stadt
Taler 1860. Francofurtia. Jaeger 41, AKS 8. In US Plastic-Holder PCGS MS65+.
Schöne Patina. Fast Stempelglanz / Stempelglanz