25 Cents
Auktion 151, Los 255
Kanada, George VI. 1936-1952
25 Cents 1946. K.M. 35. In US Plastic-Holder PCGS MS65.
Schöne Patina. Stempelglanz
Schöne Patina. Stempelglanz