5 Francs
Auktion 146, Los 130
Frankreich, Napoleon III. 1852-1870
5 Francs 1867 BB, Strassburg. Gadoury 739. In US Plastic-Holder PCGS MS63.
Schöne Patina. Fast Stempelglanz