20 Centimes
Auktion 145, Los 87
Frankreich, Napoleon III. 1852-1870
20 Centimes 1853 A, Paris. Gadoury 305. In US Plastic-Holder NGC MS65.
Schöne Patina. Stempelglanz
Schöne Patina. Stempelglanz