50 Pfennig
Auktion 145, Los 1517
Kleinmünzen
50 Pfennig 1877 B. Jaeger 8. In US Plastic-Holder PCGS MS66.
Schöne Patina. Stempelglanz
Schöne Patina. Stempelglanz