10 Cents
Auktion 144, Los 954
China Hongkong, Victoria 1837-1901
10 Cents 1868. Repunched '8'. K.M. 6.3. In US Plastic-Holder PCGS AU55.
Schöne Patina. Vorzüglich
Schöne Patina. Vorzüglich