100 Lewa
Auktion 144, Los 918
Bulgarien, Boris III. 1918-1943
100 Lewa 1937. K.M. 45. In US Plastic-Holder NGC MS65.
Schöne Patina. Stempelglanz
Schöne Patina. Stempelglanz