20 Pfennig
Auktion 144, Los 2209
Kleinmünzen
20 Pfennig 1875 C. Jaeger 5. In US Plastic-Holder PCGS MS65.
Schöne Patina. Stempelglanz
Schöne Patina. Stempelglanz