Cu 3 Heller
Auktion 144, Los 1722
Hessen-Kassel, Friedrich Wilhelm I. 1847-1866
Cu 3 Heller 1865. Jaeger 41, AKS 67.
Schöne Patina. Fast Stempelglanz