Siegestaler
Auktion 142, Los 608
Bayern, Ludwig II. 1864-1886
Siegestaler 1871. Jaeger 110, AKS 188. In US Plastic-Holder PCGS MS65.
Schöne Patina. Stempelglanz
Schöne Patina. Stempelglanz