Cu 5 Mark
Auktion 142, Los 1437
Sachsen, Albert 1873-1902
Cu 5 Mark 1889. Wettinfeier. Jaeger 123 a. In US Plastic-Holder PCGS SP63BN.
Patina. Fast Stempelglanz
Patina. Fast Stempelglanz