2 Mark
Auktion 142, Los 1425
Preußen, Wilhelm II. 1888-1918
2 Mark 1913. Befreiungskriege. Jaeger 109. In US Plastic-Holder PCGS MS65.
Schöne Patina. Fast Stempelglanz