10 Zlotych
Auktion 139, Los 240
Polen, Republik Polen
10 Zlotych 1939. Pilsudski. K.M. 29. In US Plastic-Holder PCGS MS65.
Schöne Patina. Stempelglanz
Schöne Patina. Stempelglanz