2 Mark
Auktion 138, Los 1400
Sachsen, Georg 1902-1904
2 Mark 1904 E. Jaeger 129.
Prachtexemplar. Feine Patina, fast Stempelglanz
2 Mark 1904 E. Jaeger 129.