100 Lewa
Auktion 126, Los 182
Bulgarien, Boris III. 1918-1943
100 Lewa 1930. K.M. 43. In US Plastic-Holder PCGS MS63.
Vorzüglich - Stempelglanz
Vorzüglich - Stempelglanz