2 Mark
Auktion 126, Los 1759
Schaumburg-Lippe, Georg 1893-1911
2 Mark 1898 A. Jaeger 164. In US Plastic-Holder PCGS MS65.
Prachtexemplar. Schöne Patina. Stempelglanz