2 Rupien
Auktion 117, Los 190
Indien-Madras
2 Rupien AH 1172//6. K.M. 404.2. In US Plastic-Holder PCGS XF40.
Schöne Patina. Sehr schön +
Schöne Patina. Sehr schön +