5 Mark
Auktion 117, Los 1345
Sachsen, Albert 1873-1902
5 Mark 1898 E. Jaeger 125. In US Plastic-Holder PCGS MS62.
Vorzüglich - Stempelglanz
Vorzüglich - Stempelglanz