Auktion 113, Los 592
Brandenburg-Preußen, Friedrich Wilhelm II. 1786-1797
Taler 1793 B, Breslau. Jaeger 25, Davenport 2599, Olding 7.
Vorzüglich - Stempelglanz
Vorzüglich - Stempelglanz